Strona główna1 » Kable / przewody av2 » Światłowody / Fiber optic3 » FIBERFOX FCM moduł standard EBC1502 / 2x SC, 50/125µm
Zestaw YAMAHA TF5 + KARTA NY64 + 2x YAMAHA TIO1608 DANTE

Zestaw YAMAHA TF5 + KARTA NY64 + YAMAHA TIO1608 DANTE

22 500,00 zł17 799,00 zł brutto14 470,73 zł netto
 Zestaw YAMAHA TF5 + KARTA NY64 + YAMAHA TIO1608 DANTE     Wszystkie produkty nowe, z pełną gwarancją producenta ​​​​​​  Zestaw zawiera Mikser YAMAHA TF5  KARTA YAMAHA NY64  YAMAHA TIO1608 DANTE
szt. Do koszyka
pozostało tylko do końca promocji !!
Kategorie rozwijane
Kontakt
  •      Ablo Group sp. z o. o.
  •      Opolska 140
  •      52-014 Wrocław

alt 694 450 465
alt

alt


Pon - Pt  10.00 - 17.00

Opinie o produktach
Płatności Online


alt
Ablo Group otrzymało tytuł


        Gepard Biznesu 2017
 
FIBERFOX FCM moduł standard EBC1502 / 2x SC, 50/125µm

FIBERFOX FCM moduł standard EBC1502 / 2x SC, 50/125µm

Fiberfox

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Koszt wysyłki: od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier przedpłata - 16,00 zł
Kurier pobranie - 24,00 zł
Kurier pobranie sobota - 50,00 zł
Poczta Polska paczka priorytetowa - 15,00 zł
Poczta Polska list polecony priorytetowy - 9,00 zł
InPost Paczkomaty - 13,76 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: F-27702039

Stan magazynowy: 0 szt.

Cena brutto: 2 800,00 zł

Cena netto: 2 276,42 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 
FIBERFOX FCM moduł standard EBC1502 / 2x SC, 50/125µm

2 kanałowy moduł FCM 

EBC1502 / 2x SC, 50/125µm
  • Przód: dwukanałowy moduł EBC1502 z 2-kanałową przepustnicą z zatyczką ochronną osadzony pod kątem 45 °
  • Tył: : 1x SC-Duplex z kapturkiem ochronnym zakończenie wewnętrzne światłowodem 50 / 125μ , pasuje również do 2x SC Simplex
  • Panel frontowy 2 mm lakierowany proszkowo na czarno, obudowa z blachy stalowej 1,5 mm ocynkowana
  • Gotowy do montażu w obudowie

 
EBC1502 / 2x SC, 50/125µm
  • Multimode versions back 2x SC Duplex, also fits 4x SC Simplex
  • All connectors with safety caps, countersunk 45° on the front
  • (W) approx. 109mm • 1 module site, (H) approx. 44mm • 1HE, (D) approx. 186mm
  • Front 2mm steel plate, black powder coated, housing 1,5mm steel plate, galvanised
  • Ready made-up on the inside

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Produkty wyróżnione

  • SOMMER CABLE MERCATOR CAT.6 Superflex 580-0201 przewód FTP / skrętka

    SOMMER CABLE MERCATOR CAT.6 Superflex 580-0201 przewód FTP / skrętka

    SOMMER CABLE MERCATOR CAT.6 Superflex 580-0201 przewód FTP / skrętka SC-MERCATOR CAT.6 PUR SUPERFLEX to: - Świetna wytrzymałość dzięki specjalnej, bardzo wytrzymałej powłoce zewnętrznej - Łatwy do gięcia (superflex) - Odporny na temperatury zewnętrzne…
    15,50 zł brutto12,60 zł netto
    mb. Do koszyka
  • SOMMER CABLE MONOCAT POWER 212 3x2,5 2xFTP, 2xDMX przewód hybrydowy

    SOMMER CABLE MONOCAT POWER 212 3x2,5 2xFTP, 2xDMX przewód hybrydowy

      Kabel SOMMER CABLE SC-Monocat Power 212   500-0191-2 Kabel hybrydowy - sieć, zasilanie, dmx Cechy ·        Transmisja sygnału sieci LAN, sterowanie oraz zasilanie sieciowe w jednym kablu ·        Kabel LAN również może być wykorzystywany jako dodatkowy…
    2 006,00 zł brutto1 630,89 zł netto
    mb. Do koszyka
  • SOMMER MONOCAT 212 50 metrów na bębnie kablowym SCHILL HT485. HI-END

    SOMMER MONOCAT 212 50 metrów na bębnie kablowym SCHILL HT485. HI-END

    Najwyższej jakości kabel hybrydowy SOMMER MONOCAT POWER 212 o długości 50 metrów na bębnie kablowym SCHILL HT485 HI-END     MONOCAT POWER 212 / 50 metrów    Transmisja sygnału sieci LAN, sterowanie oraz zasilanie sieciowe w jednym kablu - 3x 2,5…
    4 700,00 zł brutto3 821,14 zł netto
    szt. Do koszyka
  • ABLO AG-PAG14 FloorBox Przyłącze podłogowe własna konfiguracja

    ABLO AG-PAG14 FloorBox Przyłącze podłogowe własna konfiguracja

    ABLO AG-PAG14 FloorBox Przyłącze podłogowe własna konfiguracja Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy konfigurowalne przyłącza podłogowe Floor BOX. Przyłącze jest sprzedawane bez "wypełnienia". Panele AG do skonfigurowania własnego…
    249,00 zł brutto202,44 zł netto
    szt. Do koszyka
  • ABLO AG-PAG26 FloorBox Przyłącze podłogowe własna konfiguracja

    ABLO AG-PAG26 FloorBox Przyłącze podłogowe własna konfiguracja

    ABLO AG-PAG26 FloorBox Przyłącze podłogowe własna konfiguracja Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy konfigurowalne przyłącza podłogowe Floor BOX. Przyłącze jest sprzedawane bez "wypełnienia". Panele AG do skonfigurowania własnego…
    349,00 zł brutto283,74 zł netto
    szt. Do koszyka
  • Stagebox  spliter NL4 NL8 Podpyta głośnikowa

    Stagebox / spliter NL4 NL8 Podpyta głośnikowa

     Stagebox / spliter NL4 NL8 Podpyta głośnikowa Możliwość dowolnej konfiguracji, w celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.   Cechy: 4 gniazda Neutrik NL4MP 1 gniazdo frontowe Neutrik NLT8MP-BAG Najwyższej jakości aluminiowa obudowa Złącza…
    499,00 zł369,00 zł brutto300,00 zł netto
    szt. Do koszyka
  • Stagebox / spliter AES/RJ45  4x XLR + RJ45

    Stagebox / spliter AES/RJ45 4x XLR + RJ45

     Stagebox / spliter AES/RJ45 4x XLR + RJ45 Możliwość dowolnej konfiguracji, w celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.   Cechy:   4 gniazda Neutrik/Hicon 1 gniazdo frontowe RJ45 Neutrik NE8FDV-B Najwyższej jakości aluminiowa obudowa
    499,00 zł399,00 zł brutto324,39 zł netto
    szt. Do koszyka
  • Stagebox  spliter 2x DMX512 + zasilanie  2x 230v hybryda

    Stagebox / spliter 2x DMX + 2x 230v hybryda

    Stagebox / spliter 2x DMX + 2x gniazda zasilająće 230v Kabel dedykowany to hybrydowy Sommer Cable Monolith 2  Możliwość dowolnej konfiguracji, w celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.   Cechy:   4 gniazda Neutrik/Hicon 1 gniazdo frontowe…
    499,00 zł359,00 zł brutto291,87 zł netto
    szt. Do koszyka
  • Stagebox, spliter MINI NL4 NL8

    Stagebox / spliter MINI Neutrik NL4 NL8

    Stagebox / spliter MINI NL4 NL8 rozszywka Możliwość dowolnej konfiguracji, w celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.   Cechy: 4 wtyki Neutrik NL2FX 1 gniazdo frontowe NEUTRIK NLT8MP-BAG Dowolna długość rozszywki Najwyższej jakości aluminiowa…
    439,00 zł329,00 zł brutto267,48 zł netto
    szt. Do koszyka
  • Stagebox  spliter powercon NA3MPA MBP Podpyta głośnikowa

    Stagebox / spliter powercon NAC3MPA-1/NAC3MPB-1 Podpyta zasilająca

    Stagebox / splitter powercon NAC3MPA-1/NAC3MPB-1 Podpyta zasilająca Możliwość dowolnej konfiguracji, w celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.   Cechy: 4 gniazda Power Out NEUTRIK NAC3MPB-1 1 gniazdo frontowe Power In NEUTRIK NAC3MPA-1…
    450,00 zł349,00 zł brutto283,74 zł netto
    szt. Do koszyka

Wybierz producenta

AbloAdam HallAKGAudixConducfilCordialDirectOutFiberfoxGRAVITYHiConKling&FreitagKlotzLab.gruppenLD systemsLuminex LCENeutrikPalmerPenn ElcomSCHILLSennheiserShureSommer CableTheatrixx Technologies Wave Acoustics Yamaha