Strona główna » Kable » Kable na metr » KLOTZ PX22XH12 Przewód multicore PolyFIX 12 x 2 x 0.22 mm2
KLOTZ PX22XH12 Przewód multicore PolyFIX  12 x 2 x 0.22 mm2
Klotz
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Numer katalogowy: K-PX22XH12
Kod producenta: PX22XH12
Stan magazynowy: 0 mb
Kod EAN: 4250046873830
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
mb
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Dane techniczne:
kon. konstrukcja: linka miedziana cynowana, 7 x 0,20 mm (AWG 24/7)
kon. przekrój: 0,22 mm²
izolacja: XLPE, czerwona i niebieska
ekranowanie par: linka miedziana cynowana + folia AL/PET
kurtka para: FRNC, szara, numerowana
splot kabla: n par skręconych warstwowo
ekran ogólny: linka miedziana cynowana + folia AL/PET
kurtka zewnętrzna: FRNC
min. promień gięcia: 10x średnica całkowita
temperatura pracy: -30°C / +70°C
bezhalogenowy: wg. zgodnie z IEC 60754-2
trudnopalność: wg. zgodnie z IEC 60332-1-2
rezystancja przewodu: < 85 Ω/km
pojemność:
  • przew./przew.: 90 pF/m
  • przew./ekran: 170 pF/m
tłumienie przesłuchu: >15 kHz / 100 dB
napięcie testowe:
  • przew./przew.: 1200 V
  • przew./ekran: 500 V